לקוחות ממליצים​

הגעתי לאימון אצל חוה לאחר שכבר התאמנתי לפני כמה שנים אימון אונטולוגי מבית אימושיין, ולפני כן עברתי טיפולים פסיכולוגיים בתקופות שונות, ואני יכולה לומר שבתחושתי, חוויית האימון אצל חוה בפרט,  ובשיטת סאטיה בכלל, מהווה את המיטב משני העולמות הללו – התכליתיות והמעשיות של האימון עם העומק של הפסיכולוגיה. אני יכולה להעיד על עצמי שהגעתי איתה לתוצאות מדהימות.

במהלך כל תקופת האימון הרגשתי שחוה רואה אותי, קולטת אותי.

בשיחות עם חוה הרגשתי שיש כאן מראה צלולה שמשקפת אותי בדיוק כמו שאני, כמו שאפילו אני לא יודעת לראות את עצמי. הרגשתי שיושב מולי אדם שיודע להקשיב לי, לשאול אותי את השאלות הנכונות בעיתוי הנכון בזמן השיחה על מנת  לעזור לי לגלות את עצמי, להבין את עצמי, לקבל את מה שאני מוצאת בי ולסייע לי לפוגג את מה שאני רוצה לנקות מחיי.

בראש ובראשונה אני מרגישה שההקשבה שלי התפתחה. ההקשבה לעצמי ולרצון שלי וההקשבה לאחרים סביבי. בנוסף גברה בי תחושת הערות/ערנות – והרצון להתעורר.

אני רוצה להודות לחוה , או במלים שלה: להוקיר אותה, על שליוותה אותי בתהליך הזה.

 

צ.ה. בת 55

חוה יקרה,

חוויתי חוויה מאוד מעניינת, אני מרגישה שעזרת לי לנקות בזמן יחסית קצר את הגישה והפרשנויות שלי למציאות ולחיים. הובלת אותי בביטחון והרגשתי שאני יכולה לסמוך עליך ולחשוף את הפגיעות והבושה שחוויתי בחיי.

אני מרגישה היום הרבה יותר חזקה ויודעת מי אני ומה אני רוצה. הופתעתי לגלות איזה דברים שמורים בגוף וכמה עצב עלה מתוכי, ברוב האימונים בכיתי בלי הפסקה.

היום אני יודעת שבמשך שנים הדחקתי והתאפקתי ורק בנוכחותך הקשובה, הנעימה והאוהבת יכולת להשתחרר ולהיפרד מתקופות קשות וכואבת בחיי.

לכל מי ששוקל האם לבחור באימון אני ממליצה מכל הלב להגיע לחוה אלאוהב.

תודה רבה רבה, אני אוהבת אותך מכל הלב.

 

א.שלזינגר (43)

חוה היקרה!

 

האימון שעברתי איתך היה מסע חשוב אל תוך מעמקי נפשי.בעזרתך למדתי להכיר את הדפוסים אשר מניעים אותי ומפעילים אותי שוב ושוב.כמו כן למדתי על כוחותיי ועל חוזקה של עשייה וקבלת עצמי והאחר.בדרכך החכמה המכילה והרגישה הארת לי את הדרך אל חיים מסופקים יותר והיום אני יודעת להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים.הגעתי אלייך אחרי חיפוש (עברתי פסיכולוגים, מטפלים שונים ועוד) ובאימון הזה הרגשתי לראשונה מזה שנים שמצאתי את הדרך הנכונה עבורי. תודה על המסע הזה ועל שיש אותך.

 

מאיה ב.

לחוה,

אני רוצה להגיד תודה על ההזדמנות לעבור תהליך כזה עמוק ומשחרר איתך.

תודה על אימונים מעולים, בכל פעם שיצאתי ממך המשכת להיות איתי ובמחשבות שלי במשך כל השבוע.

זה גרם לי לרצות ולבוא שוב ושוב, ללמוד, להבין , לתרגל וללמוד להיות אחראית לעצמי, להקשיב לעצמי ולנשום.

תבורכי ותמשיכי לעזור לעוד הרבה אנשים.

ממליצה בחום      :)

עדי.ש

חווה יקרה, לאחר תקופה משמעותית של כ 3 שנות אימון אתך, אני רוצה להודות לך על התחושה המופלאה שיש לי להגיע אליך, מידי שבוע, להיות במקום מכיל ואוהב בו אני לומדת, חושפת ומשחררת כאבי ילדות ישנים , ועושה בכל אימון צעד נוסף בדרך אל החופש. מאוד אוהבת לבוא אליך למפגש של שעה שכולה עבורי.מאוד נהנית (גם כשאני כואבת ובוכה) לשבת מולך ולדעת שאני במקום בטוח , מכיל, מוקיר ומכבד.לעתים אני חשה מעורסלת כילדה קטנה בזרועות אמה. במהלך המפגשים התמודדתי עם שאלות חיים שאני מתמודדת אתם שנים, דרך ההקשבה שלך, ההפניה לתחושות הגוף, השהייה, שאלותייך הנוקבות, שחררתי מקומות שלא הצלחתי לשחרר קודם לכן. התובנה הכי משמעותית עבורי בתהליך שעברתי וממשיכה לעבור היא שמה שנוכח בחיי, הוא תוצאה ישירה של מי אני, ומכאן והלאה השמיים הם הגבול.תמיכתך המסורה אפשרה לי לפתח ביטחון בסיסי במי שאני וכיום אני בחוויה מתמשכת שהכל בסדר. מודה לך גם העידוד וההכשרה שהענקת לי בתהליך הכשרתי כמאמנת סאטית. במהלך האימונים כאבתי, אהבתי, בכיתי, צחקתי ובעיקר התבוננתי ולמדתי... השהיה במקום מלא אהבה והשראה מאפשרת לי כל פעם מחדש, לראות עצמי כאדם משמעותי ותורם.

 

שרה. ב (65)

בחוויית האימון עם חוה אינך יכול/ה לשער לאלו שיאים את/ה יכול/ה להגיע בצורה פשוטה, ישירה ומכילה ובפרק זמן קצר.

אימון עם חוה מומלץ בחום מכל הלב.

 

איציק (50)

חוה יקרה,

התמסרתי לאימון וברגע הזה קרו דברים מופלאים. לקחת אותי למקומות שאני לא מכירה והרחבנו יחד את טווח הבחירה שלי ואת החופש שלי. היית מאד קשובה אלי וגם מיומנת ומקצועית מספיק כדי לדעת מתי לעצור את שטף הדיבור שלי- משימה לא קלה- ו"להכריח" אותי להיות בתוך הגוף. ועל כך אני מאד מוקירה אותך. התמודדת עם השאלות שלי, עם ההתנגדויות שלי, מתוך הכלה וכבוד למי שאני. וגם נתת ממש modeling מעולה לכל מה שלמדנו בקורס. לכן האימון היה עבורי חוויה משלימה מצוינת, לחוות באופן מעשי וממוקד בצרכים האישיים שלי- את הסאטיה ומשנתה הסדורה, ולהבין איך ועד כמה היא פועלת באופן מיידי. ותודה לך על שהכלת את האיחורים שלי והיית נדיבה אלי עם הזמן- זה לא מובן לי מאליו.

 

כרמית (42)

הגעתי לחוה וגיליתי אדם מדהים ומלא אור.חוה עשתה כל מאמץ שאני אבין מה קורה לי בחיי, מבחינתי היא מאמנת בזכות, היא התעקשה איתי על כל דבר שאני רציתי לברוח ממנו ועל כך אני מודה לה. בלב שלם אני אומרת שהרגשתי את התגייסות של חוה לאימון איתי ולהצלחה אישית שלי כאילו זו הצלחתה.

 

אם אהיה מאמנת, ארצה להגיע לרמתה,דקות ההבחנה וההבנה העמוקה של חוה איפשרה לי לכסות ולנקות כל טיפה של לכלוך שבד"כ העדפתי להעלים ממנה עין.

חוה היא דוגמא ומודל לכך שאימון אישי זו דרך עמוקה ומרפאה שיכולה להוביל כל אחד למקומות של מודעות והצלחה. 

ממליצה בחום!

 

ענת (35)