אימון אישי  

צרו עמי קשר לתחילת
תהליך אימון אישי

חקירה והתבוננות / ערות ומודעות / הקשבה / תשומת לב לנשימה / טרנספורמציה אחריות / יציבות ובטחון / רווחה אישית / מימוש והגשמה עצמית.

הסבל מתחיל כשהאדם מנסה לשמר את המוכר מבלי לקחת בחשבון שהוא עשוי, מטבעו, להשתנות.

בכולנו קיימת הנטייה להיאחז בעבר ולבנות את תוכניותנו לעתיד על סמך העבר, במצב זה אין לאדם ולו רגע אחד אמיתי של נוכחות בהווה, בו הגוף והתודעה עובדים בצורה הרמונית וטבעית מרגע אחד לזה שבא אחריו. האימון האישי מאפשר תהליך עמוק בו המתאמן מתעורר ומתקרב לעצמו ומתוך כך מתאפשר חופש בחירה, ויתור על דפוסים ואוטומטים מעכבים ויצרית אמונות חדשות.

 

אימון בשיטת סאטיה (Satya ) בסנסקריט: אמת, חוויה מלאה. בפאלית: קשב.

מודל האימון הסאטי מתבסס על גדולתם של בני האדם, על גודל הרוח האנושית ועל כך שהנסיבות הן תופעות בנות חלוף וההוויה היא ערך מוחלט ואחד. לבני האדם יכולת יוצאת דופן לחולל את המציאות בה הם חיים מתוך התבוננות קפדנית במי שהם ומתוך הידיעה כי מה שמגביל אותנו נוצר על ידנו או על על-ידי נסיבות חיינו בהיותנו חסרי אונים ו\או חסרי ישע בילדותנו. האימון האונטולוגי סאטי מביא עמו לכל מי שרוצה שינויי בחייו מרחב של חמלה, נדיבות, הקשבה וחסד המאפשרים צמיחה והתפתחות אישית ורוחנית.

 

תפקידי כמאמנת 

להכשיר את התודעה ולתרגל אותה בקשב, ערות ותשומת לב לנשימה, לתחושות ולרגשות שעולים בנו על מנת שנוכל להשתחרר ולבחור מכאן ועכשיו את מה שהכי נכון ומתאים לנו. להחזיר את הפוקוס למה ש'יש' ולא על מה שאין או  "לא בסדר". דגש נוסף הוא על ההוויה בהתייחסות לתחומי חיינו השונים, מי אני בזוגיות, מול משפחה, איזה יחסים יש לי עם; פנאי, כסף, קרירה, הנאה, חברים...

שכן נקודת המוצא היא שחיינו הם השתקפות של תודעתנו.

 

"מה שהננו היום הוא תוצאה של מחשבות האתמול, מחשבותינו היום בונות את חיי המחר שלנו; חיינו הם תוצר של התודעה שלנו. אדם שחושב, מדבר או פועל כשתודעתו טהורה, יבוא האושר בעקבותיו כמו הצל של – עצמו"