מעגל הקשבה ופתיחת הלב
צור / צרי קשר להזמנת מעגל הקשבה ופתיחת הלב
הקשבה ודיבור מהלב

מעגל הקשבה ופתיחת הלב עוסק באומנות ומיומנות הדיבור וההקשבה מהלב. מעגל הקשבה מאפשר פיתוח של מיומנות ההקשבה לעצמנו ולזולת תוך יצירת תקשורת מקרבת ומפגשים משמעותיים עם הסובבים אותנו. הדגש במעגל הוא על הקשבה מהלב שהיא נקייה משיפוט, ביקורת ודעות קדומות, זו הקשבה בתשומת לב ונוכחות מלאה, הקשבה פתוחה, מכבדת ומקבלת את האחר.

 

המעגל עוסק בתיאור ופירוש המציאות דרך השקפת עולם אישית, דרכה מתגלה האינטליגנציה הקבוצתית וחיבור למשותף באנושיות שלנו. המעגל מייצר תהליך של מודעות והתפתחות באמצעות ההקשבה לסיפורים המהדהדים כמראות בנפשו של המקשיב, עולות תובנות עמוקות על חייו על הדרך בה הוא רואה את הזולת, זהו תהליך המאפשר לאדם טרנספורמציה וריפוי.

 

מעגל ההקשבה מקנה דפוסי תקשורת חדשים במערכות היחסים; במשפחה, בקהילה, בארגונים... ומספק מסגרת וכלים לכל מי שמבקש לאמץ תקשורת מעצימה כאמצעי להשגת מטרות בדרך המעודדת דיאלוג והקשבה.

יתרונות ההקשבה והדיבור מהלב 

תמיכה שמתרחשת מתוך תשומת לב ונוכחות מלאה.

תהליך של התבוננות שקטה ולמידה עצמית דרך הקשבה לאחר. תחושה שיש לי מקום, אני נראה ונשמע. הערך העצמי עולה. חיבור ושייכות, שותפות, כולנו רקמה אנושית אחת חייה. שיפור בתקשורת ויצירת מפגשים משמעותיים.

למי מיועדים מפגשי מעגל ההקשבה ופתיחת הלב

לצוותי עובדים, מסגרות חברתיות, חוגי בית, אירועים מיוחדים, אירועי משפחה וימי הולדת. המעגל נבנה ומותאם לצרכים הייחודיים של הקבוצה. מתאים לכל קבוצה מאורגנת המעוניינת בחוויה המאפשרת גיבוש, העמקת התקשורת הבינאישית ורכישת כלים לדיאלוג מקרב.

 

במפגשים מתרגילים את אומנות ומיומנות הדיבור וההקשבה מהלב, המפגשים חווייתיים ומגוונים, מתרגלים תקשורת מקרבת במרחב מוגן המאפשר קבלה ותמיכה. לומדים ומתרגלים מדיטציות ייחודיות ודמיון מודרך לפתיחת הלב באווריה נעימה וכייפית.

 

מטרת המפגשים:

רכישת כלים לפיתוח הקשבה לעצמי ולזולת, פיתוח מיומנות הדיבור וההקשבה מהלב. המפגשים מייצרים גיבוש, קירבה, פתיחות וקבלה, תקשורת מקרבת בדרך יצירתית שמחה, מרעננת ומהנה.

 

משך הסדנא:

סדנא חד פעמית- של שעתיים וחצי, אם אני מארחת את הסדנא היא
כוללות כיבוד קל ושתייה.

סדנא קצרה - 3-6 מפגשים, שעתיים כל מפגש.

סדנא ארוכה - 10 מפגשים, שעתיים כל מפגש.  

 

מוזמנים ליצור קשר

אשמח לספר לכם בהרחה

אודות מעגל הקשבה ופתיחת הלב.

חוה אלאוהב

052-2806026

chavaelohev3@gmail.com