צרו עמי קשר

לתאום פגישת הכרות

קצת עלי

אני חוה אלאוהב (בת 51) נשואה לאלעד, אנחנו יחד 27 שנים, הורים לשלושת ילדינו. 

מזה 17 שנה אני עוסקת בריפוי, מתוכם 12 שנים באימון, מלווה יחידים וזוגות

בתהליכי התפתחות, צמיחה וריפוי. 

רקע מקצועי

מעצבת טקסטיל בוגרת מכללת שנקר. הומאופטית קלאסית בוגרת המכון הישראלי להומאופטיה קלאסית -בהנהלת שמואל שלו. מאמנת בכירה MCIL מוסמכת ע"י לשכת המאמנים וחברה בלשכה. מאמנת מוסמכת מבית הספר למצוינות באימון- Emotion. במשך 5 שנים נמנית על צוות המאמנים הבכיר באמושיין; אימנתי עשרות משתתפים בתכנית הבסיס 'נקודת מפנה' והייתי מנטורית ומאמנת בקורס המאמנים. מאמנת זוגית בגישת תרפיית המפגש ECCT גישה שפותחה ע"י הדי שלייפר מאסטרית עולמית בזוגיות. מנחה מעגלי הקשבה ופתיחת הלב. מרצה ומנחה סדנאות זוגיות ל'כוונון מיתרי הזוגיות בגישת תרפיית המפגש-ECCT. ניהלתי יחד עם שותפתי את פורום- 'זוגיות ומשפחה' של טיפת חלב וכיום מנהלת 'מרחב לזוגיות'-מרכז ליצירת יחסים מיטיבים בין בני זוג, הורים לילדים (בכל הגילאים) קולגות, שותפים עסקים, חברים...

ומנחה סדנאות זוגיות יחד עם בעלי היקר והאהוב אלעד בארץ ובעולם.

אני מודה על כך שבגיל 39 מתוך משבר אישי עמוק

התעוררתי והבנתי שאני האחראית והיוצרת הבלעדית של מציאות חיי ואין את מי להאשים. מתוך ההתמודדות עם המשבר צמחתי ובעקבות הריפוי שחוויתי נוצרה עבורי הזדמנות מופלאה לממש את ייעודי בחיים.

 

מזה מספר שנים אני מאמנת לחיים ולזוגיות, מובילה ומלווה יחידים וזוגות בתהליכי התפתחות צמיחה וריפוי. אני מלמדת, מרצה ומנחה 'מעגלי הקשבה ופתיחת הלב' ומאמינה בכל ליבי שבכל אחד מאיתנו קיים הרצון (וגם הפחד) להצליח ולחיות בשמחה, אהבה, שלווה וביטחון. אני מאמינה שכאשר אנחנו מוצאים\נותנים מקום לעצמו ולומדים לאהוב, לקבל ולחבק את חווית חיינו, אנחנו מתקרבים לעצמנו, נרפאים ופועלים מתוך המהות שלנו, מהות של אהבה, שמחה, חיות, סקרנות, נדיבות ואושר.

 

גם אתם יכולים להצליח, להיות מודעים וערים למחשבות, לאמונות ולדפוסים שיצרתם במהלך החיים וכיום מגבילים אתכם.

אם אתם מרגישים שאבדתם את הדרך ואתם רוצים ל"חזור הביתה" כדי להיזכר במי שאתם וברצון האמיתי שלכם, אתם מוזמנים לבוא לתהליך אימון אישי או זוגי, יחד נעלה על דרך המלך שתוביל אתכם למימוש וחיים מלאי סיפוק והגשמה.

 

היום יותר מתמיד ברור לי שהכל אפשרי עבורי ועבור כל אחד שבוחר לעצור, להתבונן ולקחת אחריות על חייו. אני מזמינה אתכם לבוא ולגלות שהתשובות לשאלות המהותיות ביותר נמצאות אצלכם עמוק בפנים ואתם היחידים שיודעים מה טוב, נכון ומדויק עבורכם, אשמח ללוות אתכם ולעזור לכם להגיע אל אותן תשובות :)

 

"אושר הוא תוצאה של התמודדות עם קושי או מכשלה שאנחנו לא מאמנים שנוכל לעמוד בהם"

(דיפאק צ'ופרה)