איך אלעד בעלי היקר מזה 26 שנים ואני התחלנו באופן ספונטני לשתף פעולה ולהעביר יחד סדנאות זוגיות בערב ו


זה התחיל מפנייה של חברה קרובה שיודעת שאני עוסקת באימון זוגי בגישת תרפיית המפגש, שביקשה ממני לקראת חג האהבה (וולנטיין די- 14.2) להזמין זוגות למעגל חוויתי, מעניין על זוגיות ואהבה אצלי בסלון.

התלהבתי מהרעיון ובלי להתבלבל מייד הרמתי את הכפפה, כמובן ששיתפתי את אלעד וגם הוא התלהב :)

כעבור מספר שעות, חברתי מתקשרת ואומרת שבעלה קצת עושה בעיות - לא מתאים לו ערב זוגות על זוגיות ואהבה, חשבתי עם עצמי ומייד הבנתי שאלעד בעלי (שהוא גבר גבר, מסוקס אמיתי) יכול להוות דוגמא ומודל לגברים נוספים ולגרום להם להרגיש בנוח בערב שכזה.

פניתי לאלעד והצעתי לו שנעביר את הערב יחד, אלעד שאינו בא מתחום האימון או הטיפול זרם עם הרעיון והסכים לשתף פעולה. מתוך הגישה המופלאה שאימצנו לחיינו ואיכות הזוגיות שנבנתה בנינו ישבנו וכתבנו יחד את הערב, עשינו חזרות, חילקנו תפקידים והגענו לערב וולנטיין דיי (הלוא הוא יום האהבה) שמחים ומאושרים להעביר יחד ערב על זוגיות מתוך המודל הזוגי על- פיו אנחנו חיים.

כך יצא שהנחנו יחד, אצלנו בסלון, סדנא לשמונה זוגות שכולה מוקדשת לזוגיות ואהבה עפ"י גישת תרפיית המפגש. זו הייתה הפעם הראשונה שהנחתי יחד עם אלעד ואני יודעת שהדרך המופלאה שאנחנו עושים יחד בזוגיות שלנו מאפשרת לנו לממש את הפוטנציאל הזוגי שלנו, לתרום מניסיוננו ולאפשר מרחב נעים ובטוח לזוגות נוספים לחולל מפנה ביחסים שלהם ולחיות מתוך הקשבה, שיתוף פעולה, פירגון, קירבה ואהבה.

כעת החלטנו להפוך את הערב לסדנא קבועה שתחל לרוץ ב-19.05.16, הסדנא תועבר במרכז החדש שאנחנו פותחים בצופית (צמוד לכ"ס) 'מרחב לזוגיות'-המרכז ליצירת יחסים מיטיבים, בימי חמישי בערב.

בנוסף אנחנו מציעים מוצר חדש, נגיש לקבוצות חברים ואירועים שמחפשים ערב זוגי חוויתי, שמלמד גישה מופלאה שמחוללת ניסים ונפלאות בזוגיות ובמערכות יחסים, שיכול להוות (למי שירצה להעמיק את הלמידה) פרומו לסדנא הזוגית שאנחנו מעבירים.

מוזמנים ליצור קשר, להירשם לסדנא הקרובה או להזמין ערב זוגי חוויתי אצלכם בסלון :) טלפון: 052-2806026 מייל: chavaelohev3@gmail.com

#סדנאותזוגיות